Logopedie pro dospělé

Logopedie pro dospělé

Logopedie není jen pro děti. V naší ordinaci denně přivítáme řadu dospělých klientů, kteří přicházejí s poruchami řeči, jako jsou špatná výslovnost hlásek, neplynulost či afázie.

Dospělí klienti u nás najdou příjemné a důstojné prostředí a přístup odpovídající věku klienta. Při práci používáme materiály a cvičení, které jsou vhodné pro dospělé klienty.

3 důvody, proč zkusit logopedii v dospělosti

  1. Nikdy není pozdě Pokud považujete svou vadu řeči za problém či sociální handicap, je načase zkusit s tím něco udělat. Rozhovor s logopedem pro Vás bude úlevou a prvním krokem k Vašemu úspěchu, ať je Vám 15 či 50.
  2. Kdysi to nevyšlo? Nevzdávejte to Možná jste již logopedickou terapii navštívili, ať už jako dítě nebo dospělý, a nebyli jste spokojení či úspěšní. Nic není ztraceno, třeba Vám jen nevyhovoval přístup logopeda nebo použité metody.
  3. V dospělosti to většinou jde lépe Zejména u lehčích vad, jako je špatná výslovnost hlásek, se často stává, že pokud Vám logoped správně vysvětlí, co dělat, vše rychle pochopíte a uvedete do praxe. Je to proto, že se dokážete lépe soustředit a lépe chápete instrukce než v dětství. Takže Vaše několikaleté trápení může velmi rychle skončit. To za pokus stojí, ne?
DobraLogopedie.cz » Logopedie » Logopedie pro dospělé
Copyright © 2011 - 2024 PhDr. Jan Dezort, Ph.D.; WebDesign © 2011 - 2024 Martin Argaláš