Mgr. Barbora Gromanová

Mgr. Barbora Gromanová

Mgr. Barbora Gromanová – logoped

telefon: 778 111 775

barbora.gromanova@dobralogopedie.cz

specializace: poruchy výslovnosti, opožděný vývoj řeči, vývojová dysfázie

Jmenuji se Barbora Kudrnová a od roku 2021 pracuji na tomto pracovišti jako logopedka pod vedením PhDr. Jana Dezorta, PhD., který je mým garantem v předatestační přípravě.

Vzdělání v oboru jsem získala na Masarykově univerzitě nejprve v oboru Speciální pedagogika se zaměřením na logopedii a surdopedii, následně v magisterském studiu v oboru Logopedie (také zaměření logopedie a surdopedie). Na praxích jsem získala cenné zkušenosti jak s dětmi, tak s dospělými lidmi ve školských i zdravotnických zařízeních.

Už při studiu na vysoké škole jsem pracovala v logopedické třídě běžné mateřské školy v Brně, kde jsem načerpala mnoho zkušeností díky skvělým kolegyním, ale také díky dětem. Nadále se účastním dobrovolnických akcí, které pořádá PhDr. Lenka Hricová, PhD., MSc. z brněnského pracoviště Audio Fon Centr, kde čerpám zkušenosti s dětmi se sluchovým postižením a s jejich blízkými.

Při práci se snažím o partnerský přístup s individuálně plánovanou terapií, abychom společnými silami dosáhli stanovených cílů a mohli oslavovat úspěchy.

DobraLogopedie.cz » Kdo jsme » Mgr. Barbora Gromanová
Copyright © 2011 - 2023 PhDr. Jan Dezort, Ph.D.; WebDesign © 2011 - 2023 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.   Ok