Koktavost - Balbuties

Koktavost - Balbuties

Brání Vám koktavost dosáhnout cílů v profesním či soukromém životě? Bojíte se zvednout telefon, mluvit s lidmi nebo si třeba objednat své oblíbené jídlo v restauraci? Porucha plynulosti řeči (koktavost, balbuties) trápí celosvětově asi 4% dospělé populace. Pokud se rozhodnete změnit svůj život a začít hledat cestu, jak lépe komunikovat se svým okolím, rádi Vám pomůžeme. Řešení problémů spojených s koktavostí často brání pouze předsudky a zbytečné obavy nebo neúspěch logopedie z dětství.

Nikdy není pozdě vyhledat pomoc. Zadrhávání představuje v jakémkoliv věku tíživý problém a sociální handicap, který na sebe nabaluje další obtíže a jeho řešení se stává složitějším a časově náročnějším. Neztrácejte proto čas a řešte problém co nejdříve. Je těžké překonat stud a obavy a otevřeně o svém problému hovořit, ale rozhovor s logopedem pro Vás bude úlevou a prvním krokem k Vašemu úspěchu.

Naše pracoviště se dlouhodobě zabývá nejnovějšími zahraničními trendy v oblasti terapie koktavosti. Garant našeho pracoviště, klinický logoped Mgr. Jan Dezort, je prvním a zatím také jediným absolventem prestižního evropského programu ECSF European Clinical Specialization in Fluency Disorders, který se zabývá diagnostikou a terapeutickými přístupy k poruchám plynulosti řeči (zejm. koktavosti). Absolvoval také stáže mj. v centru pro dysfluence Michael Palin Centre v Londýně, které je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti terapie neplynulostí. Neustále se dále vzdělává a snaží se pro své klienty vybrat právě ten přístup, který jim nejvíce pomůže.

V rámci naší ambulance můžete navštěvovat jak individuální, tak skupinová sezení.

Potřebujete více informací o koktavosti?

www.nekoktam.cz

DobraLogopedie.cz » Logopedie » Logopedie pro dospělé » Koktavost - Balbuties
Copyright © 2011 - 2021 PhDr. Jan Dezort, Ph.D.; WebDesign © 2011 - 2021 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.   Ok