PhDr. Jan Dezort, Ph.D.

PhDr. Jan Dezort, Ph.D.

Jmenuji se Jan Dezort a pracuji jako klinický logoped. Ve společnosti ORL A LOGOPEDIE s.r.o. působím jako garant oboru klinická logopedie. Specializuji se především na poruchy plynulosti řeči.

Logopedii se věnuji od roku 2000. Vystudoval jsem obor speciální pedagogika se specializací logopedie a surdopedie na Masarykově univerzitě a získal atestaci v oboru klinická logopedie. Jsem členem Asociace klinických logopedů.

Vzhledem k tomu, že logopedická ordinace je místem, kde se odehrává pouhý zlomek samotné terapie, snažím se Vás, své klienty, vést k osvojení základních pravidel a poskytovat Vám zpětnou vazbu, která je velmi důležitá také pro Vaši motivaci. Většina práce je proto stejně na Vás – já budu jen Vaším průvodcem a rádcem na Vaší cestě k cíli.

Díky spolupráci s lékaři ze společnosti ORL a LOGOPEDIE s.r.o. (otorinolaryngologie a foniatrie), psychologem a dalšími odborníky Vám můžeme poskytovat komplexní odborný servis a konzultovat Vaše aktuální potřeby s minimálním časovým odstupem mezi vyšetřeními.

Kromě klinické logopedie také přednáším, vedu kurzy a věnuji se dalším aktivitám. Některé z akcí, na nichž jsem se podílel:

  • přednášky pro studenty Masarykovy univerzity a Univerzity Karlovy – dyslalie, rozštěpové vady, koktavost, vývojová dysfázie
  • přednášky pro ředitele mateřských škol, PPP center – dyslalie u dětí předškolního věku, možnosti intervence a spokupráce s logopedem, dysfázie
  • přednášky pro Asociaci logopedů ve školství
  • publikování v odborných časopisech, včetně zahraničních

Pokud chcete vědět více o mém vzdělání a pracovních zkušenostech, podívejte se na můj životopis.

  • PhDr. Jan Dezort, Ph.D. - životopis

    PhDr. Jan Dezort, Ph.D. pracuje jako klinický logoped a garant pro logopedii ve společnosti ORL A LOGOPEDIE s.r.o. Kromě klinické práce s klienty se věnuje i přednášení pro kolegy logopedy a na univerzitách. V rámci své práce se specializuje zejména na poruchy plynulosti řeči u dětí i dospělých.

DobraLogopedie.cz » Kdo jsme » PhDr. Jan Dezort, Ph.D.
Copyright © 2011 - 2024 PhDr. Jan Dezort, Ph.D.; WebDesign © 2011 - 2024 Martin Argaláš
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.   Ok